Wybierz frytkownicę dla siebie

0
34
Rate this post

Frytownica to jeden z podstawowych elementów profesjonalnej gastronomii. Frytki sprzedawane są w zestawach obiadowych lub jako osobny posiłek. Ich popularność nie maleje, warto więc w nie zainwestować w urządzenie,. Frytownice elektryczne Royal Catering dostępne w naszej ofercie to połączenie użyteczności i maksymalnej wydajności.Oprócz urządzeń „napędzanych” prądem na rynku dostępne są również frytownice gazowe. Zajmują jednak dużo więcej przestrzeni, wymagają posiadania instalacji i specjalnego nadzorowania bezpieczeństwa. Urządzenie elektryczne jest dużo prostsze w użyciu – sprzęt ze sklepu Emaks.pl wystarczy tylko podłączyć i od razu jest gotowy do użycia.

Podstawowym kryterium, które powinno się brać pod uwagę przy wyborze produktu jest jego wielkość. Zależy ona od potrzeb gastronomii, ponieważ jak wiadomo im większe zainteresowanie, tym więcej posiłków trzeba będzie przygotować. W naszej ofercie znajduje się sprzęt o pojemności od 8 do aż 32 litrów, rozmieszczonych w dwóch koszach. Pozwala to zadowolić nawet największe restauracje, fast foody i bary. Kolejnym bardzo istotnym czynnikiem jest moc frytownicy. Wiadomo, że im większa, tym szybciej urządzenie się nagrzeje i zacznie pracować. Produkty z naszego sklepu charakteryzują się mocą w przedziale 3,2-6kW (na jeden kosz), która zapewnia doskonałe warunki do przygotowania potrawy. Nie trzeba również martwić się o temperaturę – bezpieczeństwo zapewnia automatyczna kontrola.

Najwyższa jakość oferowanych frytownic elektrycznych to efekt użycia 100% stali nierdzewnej, która nawet po dłuższym okresie użytkowania nie ulegnie deformacji. Sprzęt cechuje się wysokiej jakości termostatem i specjalną zimną strefą. W niej ląduje zawartość, która wypada z kosza, a dzięki temu olej zachowuje swoją naturalną konsystencję i oryginalny smak. Także kosz grzewczy gwarantuje znakomitą jakość i wyróżnia się ergonomią uchwytu.

W gastronomii na co dzień przychodzi walczyć kucharzom z nieczystościami po przygotowaniu posiłków. W przypadku frytownic elektrycznych z Emaks.pl temat ten nie obowiązuje. Czyszczenie jest banalnie proste i zajmuje dosłownie kilka chwil. Wystarczy tylko wyjąć element grzewczy i zająć się usuwaniem brudu z frytownicy, kosza i elementu. Prawda, że proste?

Wszystkich zalet urządzeń dostępnych w naszym sklepie nie sposób wymienić. Najlepiej przekonać się o nich samodzielnie, wybierając odpowiednią dla siebie frytownice elektryczną. Jeden produkt jest w stanie zadowolić właścicieli gastronomii, kucharzy oraz klientów. Sprzęt Royal Catering to pewny wybór. Wybór komfortu, bezpieczeństwa i satysfakcji. Zapraszamy do zakupów!