Restauracja Avangarda

0
34
4/5 - (1 vote)

Restauracja Avangarda

Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca, aby w ciągu tygodnia wybrać się na smaczny lunch, a w weekend zabrać rodzinę i przyjaciół na wspólny obiad lub kolację to Restauracja Avangarda z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Restauracja Avangarda jest miejscem, gdzie można zjeść smaczne zestawy lunchowe w ciągu tygodnia w określonych godzinach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących zjeść sycący posiłek w ciągu dnia, a które nie mają czasu na to, aby samemu go sobie przygotować. Każdego dnia proponowany jest inny zestaw lunchowy skomponowany w oparciu o składniki występujące o danej porze roku. Menu zmienia się wraz z sezonami, dlatego warto jest korzystać z ofert czasowych i limitowanych.

Restauracja zajmuje się również organizowaniem przyjęć okolicznościowych, chrztów, komunii, imprez rodzinnych, bankietowych. Awangardowe menu, a także oryginalny wystrój sali są z pewnością atutami przemawiającymi za wyborem tejże restauracji. Restauracja dysponuje salą mogącą pomieścić określoną ilość osób, jednak wszystkie szczegóły dotyczące między innymi ustawienia stołów i innych ustalane są indywidualnie. Dodatkowo restauracja posiada własny duży parking dla gości.

Wszystkie proponowane oferty posiadają przystępne ceny, które również podlegać mogą niewielkiej negocjacji. Menu ustalane jest wedle upodobań i życzeń klienta. Spośród wielu potraw można samemu skomponować awangardowy zestaw serwowanych potraw.
Warto skorzystać z oferty restauracji Avangarda, ponieważ jest ona oryginalna, ciekawa i w przystępnych cenach.

Źródło: https://eduplanner.pl/category/jezyk-hiszpanski/