Catering Rzeszów

0
15
Rate this post

catering-rzeszow-4W Polsce kultura żywienia „na mieście” rozwija się dopiero od kilku lat. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że posiłki przygotowujemy w domu, a do restauracji chodzimy od święta. Zmienia się to powoli, ale jednak dla wielu osób zjedzenie posiłku poza domem nie należy do codzienności. Catering Rzeszów, podobnie jak w innym mieście rozwija się coraz dynamiczniej, ale to głównie za sprawą korporacji, które organizują wyjazdy, szkolenia, spotkania integracyjne poza miejscem pracy. To właśnie dzięki rozwijaniu się nowych firm, konferencjom szkoleniowym, czy naukowym branża cateringowa rozwija się dynamicznie. Kolejną przyczyną są także wesela, komunie i inne uroczystości rodzinne, które od kilku lat powszechnie organizowane są poza domem.

Dzisiaj komunie są prawie tak samo dużym wydarzeniem jak wesela więc większość z nich organizowana jest w lokalach gastronomicznych.
Polacy lubią „jedzenie domowe” więc catering rozwija się powoli jeśli chodzi o nowoczesne menu, ponieważ lubimy jeść rzeczy sprawdzone, dlatego sushi sprawdzi się tylko w miejscu, gdzie wiemy że goście zechcą je zjeść, nie jest to dobre menu na przyjęcie weselne.