Catering dietetyczny Lublin

0
47
3/5 - (1 vote)

Zalety diety pudełkowej

Polecono mi Catering dietetyczny Lublin. I był to pierwszy raz, kiedy spróbowałam tzw. diety pudełkowej. Wcześniej słyszałam tylko o tym, że jest to ulubiony sposób żywienia, jaki stosują niektóre znane i bogate osoby. Nie sądziłam, że mnie też będzie na to stać.

Na początku firma cateringowa zaskoczyła mnie wyborem diet – spodziewałam się, że będą wersje dla wegetarian i wegan, ale właściwie każdy znajdzie tam opcję dla siebie – są plany diet, w których wykluczone są pewne produkty (a to jest absolutnie konieczne dla alergików), ale też są diety, które pomogą nam osiągnąć pewne cele zdrowotne – np. dieta antycellulitowa, czy sportowa.

Codziennie dostaję zestaw świeżych, pysznych posiłków. Ponieważ bardzo chcę zrzucić wagę (mam dietę niskokaloryczną), także jem tylko posiłki z tej diety (zero podjadania!). Każdy posiłek jest inny i codziennie mam zupełnie nowy zestaw dań. Wiele z nich mnie zaskakuje, bo zawiera takie produkty, o jakich nigdy jeszcze nie słyszałam.

Jeśli ktoś z Was będzie kiedyś na takiej diecie, to zauważy, jak wiele zyskuje czasu – zakupy spożywcze i gotowanie są niezmiernie czasochłonne.

Dieta pudełkowa jest czymś, co polecam każdemu. Warto jej choćby spróbować, choć szczerze wątpię, że ktoś, kto na niej był, nie zechce do niej jeszcze kiedyś wrócić.