Karma dla szczeniaków

175 Views Comment Off

karma-dla-szczeniakow-6W pewnym momencie szczeniak przestaje żywić się mlekiem matki i przechodzi na samodzielne żywienie. Właściciel młodego psa musi zapewnić mu odpowiednio zbilansowaną karmę, aby szczeniakowi dostarczyć wszystkich potrzebnych do jego wzrostu witamin.
Karma dla szczeniaków to propozycja wielu producentów karm dla psów, jest to sztandarowa propozycja, bowiem właśnie od jej składu zależy przyszły rozwój psiego dziecka.
Dzisiaj sucha karma i mokra, przystosowana dla psów, to główne posiłki naszych domowych pupili, karmy są dopasowane do odpowiedniej rasy, czy też do odpowiedniej wielkości danego psa. Specjalnie dobrane składniki, zapewniają wszelkie normy  żywieniowe szczeniaków i dorastających psów. W celu dopasowania najlepszej propozycji karm, producenci, wychodząc na przeciw swoim klientom, oferują wyprawki dla szczeniąt i młodych psów. W każdej wyprawce, oprócz jakiegoś psiego gadżetu znajduje się również mała paczka karmy, którą można wypróbować, podając ją swojemu pupilowi.
W przypadku gdy karma będzie mu smakowała, możemy zaopatrzyć się w większą paczkę.

About the author

Related Articles

Kategorie
Polecamy:
Archiwum: