Catering dietetyczny Szamotuły

0
27
Rate this post

Nienormowany czas pracy, a dieta pudełkowa

Moja firma była jedną z tych, która zamknęła się po pandemii. Na szczęście długo nie byłam bezrobotną osobą, bo wkrótce znalazłam zajęcie w swoim zawodzie, ale niestety z nienormowanym czasem pracy. Są dni, że pracuję zwykłe osiem godzin, a są – że zostaję w pracy do późnego wieczora. Przy takim sposobie pracy trudno jest prowadzić zdrowy tryb życia – nie ma kiedy ugotować posiłków, a na mieście dostępne są głównie fast foody.

Na szczęście znajomi polecili mi Catering dietetyczny Szamotuły. I nie dość, że nie tracę czasu na gotowanie, to jeszcze – nie muszę nawet chodzić do spożywczego. Catering zapewnia mi posiłki na cały dzień. Ale to nie wszystkie zalety tego rozwiązania.

Każdego dnia mam inny zestaw dań i one się nigdy nie powtarzają. Poznaję nowe potrawy i smaki. Każde z posiłków jest przygotowywane przez zawodowego kucharza. Nad dietą czuwa dietetyk i stąd catering zapewnia tak duży wybór planów – np. dieta niskokaloryczna, dieta dla diabetyka, czy dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Dawniej osoby, które dużo pracowały albo miały bardzo zajęty plan dnia, były skazane na niezdrowe jedzenie i szybkie, kaloryczne przekąski. Teraz na szczęście jest możliwość zdrowego odżywiania się. Także nikt obecnie nie może już użyć tej starej wymówki, że jadłby zdrowo, gdyby miał na to czas.