Trattoria mała Italia Stalowa Wola

304 Views Comment Off
Trattoria mała Italia Stalowa Wola
1 vote, 5.00 avg. rating (62% score)

Włochy
Pamiętam jak miałem może dziesięć lat i pojechaliśmy z rodzicami na wakacje do Włoch, spędziliśmy tam dwa najcudowniejsze tygodnie. To był dla nas bardzo wyjątkowy czas, ponieważ to były nasze pierwsze i jedyne takie wakacje.
Na mnie największe wrażenie zrobiło nie tyle widoki, architektura co jedzenie. Tam pierwszy raz jadłem tak dobry makaron, a wiadomo Włosi są mistrzami w tym fachu. Ale to jak u nich smakuje pizza, to nie da się opisać trzeba tam pojechać i spróbować samemu.
Mieszkaliśmy w hotelu, gdzie po drugiej stronie ulicy mieściła się Pizzeria Mała Italia, niezależnie od pory dnia zawsze było tam dużo ludzi, to tam poszliśmy na nasz pierwszy włoski obiad i po zjedzeniu u nich nie mogliśmy się przemóc aby iść do innej restauracji. Byliśmy pod wrażeniem ich umiejętności i zmysłu smaki. To właśnie wizyta we Włoszech i w wyżej opisanej restauracji wpłynęła na moją decyzję o planach na przyszłość, ponieważ postanowiłem zostać kucharzem i chciałem otworzyć swoją własną pizzerię w Warszawie.
Chciałem przenieś trochę tego Włoskiego świata do naszej stolicy.

Podobne wpisy na temat gotowania online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Bydgoszczy łatwo znaleźć i wynająć restaurację na bankiety lub wesela w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: