Mała Italia Szubin

427 Views Comment Off

Kiedy przydają się osiedlowe knajpki?
Czy lokalne gastronomiczne położone na osiedlach, z dala od centrum miasta, dobrze prosperują? To zależy od knajpki, ale na pewno są potrzebne. Dlaczego? Bo zazwyczaj cechuje je luz. Pizzeria Mała Italia to takie miejsce za rogiem, po sąsiedzku. Nie trzeba za dużo planować, aby tam wpaść.

Lokale w centrum zasypywane są horrendalnymi czynszami. Rywalizują też z innymi restauracjami. W pewnym sensie przyjście do nich oznacza wielkie szykowanie się. Przez to niektórzy mogą narzekać na brak spontaniczności i nieco sztywną atmosferę.

Dzieci i mąż okupują salon, a Ty masz ochotę na ploty z przyjaciółką, która mieszka niedaleko? Wtedy z pomocą przychodzą osiedlowe kawiarnie. Z krótką kartą, ale niewymuszoną atmosferą.

Nie miałaś okazji ugotować obiadu? Takie miejsca, jak pizzeria Mała Italia, Cię uratują. A dzieciaki będą zachwycone ciągnącym się serem.

Znaczenie ma także to, że szybko jesteś w środku. Bez dojazdów w korkach. Jako stały bywalec możesz łatwiej zaprzyjaźnić się z obsługą i liczyć na lepsze kąski.

Lokal na osiedlu pozwala też podtrzymywać sąsiedzkie więzi.

Podobne wpisy na temat gotowania online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Bydgoszczy łatwo znaleźć i wynająć restaurację na bankiety lub wesela w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: